Push it up

Today I would like to discuss with you Push-up bras. Are they really so wonderfull like the unique wonderbra? Do they really cause car crashes and do they really make men kiss your feet? Probably yes, but what happends when you take the bra off?
I took two bras, one from Agent provocateur which I wear really often and one from H&M I wanted to try, because it promised the super-duper push-up effect.

You need to know one thing, the firts bra (H&M) is extreamly padded and the other one (AP) not at all.This one has more than 4 cm of molitan what makes your breast more than 2 sizes bigger!

    
Size of this one: 34 A
Looks like: 34 D


Size of this one: 34 C
Looks like 34 C

So what do you think, to boobs or not to boobs?


6 comments:

 1. Jen jestli nesrovnavas trabant s mercedesem - prumerna cena podprsenky v H&M je cca 16€, naproti tomu prumerna cena podprsenky v AP je cca 150€. Pak skutecne neni divu, ze ta mnohonasobne drazsi bude kvalitnejsi...

  L.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mas naprostou pravdu! Bouhuzes to cele bylo dost spontanni a ja jsem mela na sobe prave tuhle. Na druhou stranu tahle neni ta uplne super sexy nejlepsi AP podprsenka co mam, takze melo HMko a trochu vetsi sanci, nebo ne?

   Delete
 2. Jestli nosíš velikost 34C, máš zcela jistě špatnou velikost..

  ReplyDelete
 3. Neither. Neither one of them is your correct size and they do absolutely nothing for your boobs.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Look my dear, I work for Agent provocateur for three years now. I am pretty sure I know what size I am since I am helping customers to find their proper size. Your "boobs" don't have to be stuffed in a bra just to make it look "sexy".

   Delete
 4. Váš blog může být velmi užitečné pro ženy. Mám jednoho internetového obchodu. Spolu s Zvažovali jsme naše kultura Bye Bra změnit sami. Tento internetového obchodu poskytuje vysoce kvalitní instantní prsu přijde a jiné pomůcky. Všichni z nás, najeto naše vlastní od "Made s Čínou" prsa přijde, i když produkovat vlastní výrobky s spolupráce spolu s 3M. Podívejte se na online video média vidět přesně jak šikovná prsu přichází obvykle se! Výrobky: oboustranná zaznamenán argumentů, s hlubokým výstřihem podprsenka korzet podprsenky, prsa přijde, prsa, prsa rozšíření léčebných procedur, celé tělo nahrané argumentu, podprsenky kravatu, módní pásy, mateřské podprsenky, a tak dále.
  Neviditelná podprsenka
  Neviditelných podprsenek
  Podprsenka bez raminek

  ReplyDelete